Kategorie

Dobierz rozmiar

Koszty wysyłki 

Czas i koszt dostawy zależy od wybranej opcji:


- Odbiór osobisty w wybranym sklepie fabrycznym: 0 zł ; 0-4 dni roboczych (towar można odebrać od razu, lub do czterech dni roboczych – czas ustalany jest indywidualnie z wybranym sklepem fabrycznym, dlatego też zalecamy najpierw zadzwonić do salonu w celu umówienia się na odbiór)

- Kurier – paczka: 14 zł

- Kurier – paczka pobraniowa: 14zł

- Paczkomaty InPost: 8.60 zł

Paczkomaty InPost – paczka pobraniowa: 12.10 zł

 

Zamówienie realizujemy od razu po złożeniu zamówienia i zaksięgowaniu wpłaty. Wysyłamy towar jeszcze w ten sam dzień lub kolejnego dnia po zaksięgowaniu wpłaty (żebyśmy szybciej mogli stwierdzić dokonanie płatności przez Państwa, zalecamy przesłanie potwierdzenia przelewu na adres e-mail, w wiadomości zwrotnej do maila potwierdzającego złożenie zamówienia). Szybkość dostarczenia przesyłki po nadaniu jej przez Nas, zależy już od firmy kurierskiej ale zakłada się że jest to 1-2 dni roboczych. Zatem za łączny czas realizacji możemy przyjąć iż jest to 1-4 dni roboczych.

Powyższe koszty dostawy są podane dla paczki o wadze do 10kg. Po przekroczeniu tej wagi cena za przesyłkę ustalana jest indywidualnie.

 

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany sposobu dostawy, w razie gdyby któraś opcja nie była możliwa, ze względu na wielkość, wagę, wymiary produktu (a tym samym paczki). W razie gdyby nastąpiła taka sytuacja niezwłocznie skontaktujemy się z Państwem, w celu otrzymania Państwa potwierdzenia i zgody, na dokonanie zmiany.

 

 


Kontynuuj Zakupy

Przymierz i odbierz produkt