Kategorie

Dobierz rozmiar

O marce 

Kegel-Błażusiak- godna zaufania rodzinna firma z tradycją.Wspólny cel


Historia firmy Kegel-Błażusiak sięga 1979 roku, kiedy to dwaj bracia Błażusiakowie rozpoczęli w swojej rodzinnej miejscowości, a mianowicie w Nowym Targu pewne perspektywiczne przedsięwzięcie. Byli pełnymi pasji i energii młodymi ludźmi, których łączył wspólny cel. Ze wszystkich sił dążyli do jego osiągnięcia, podążając za swoimi marzeniami i nie zważając na żadne przeciwności losu. Dokładnie wiedzieli czego chcą, dlatego szli twardo do przodu, w określonym, uprzednio obranym kierunku, ciągle pnąc się w górę, nieustannie się rozwijając i osiągając coraz to nowe sukcesy. Wytrwałość i ciężka praca zaprocentowały, gdyż dzisiaj Kegel-Błażusiak jest największym polskim producentem profesjonalnej odzieży roboczej i obuwia roboczego oraz pokrowców i akcesoriów samochodowych- firmą znaną i cenioną w całej Europie.

 

             

 

 

Od początku


Jak powszechnie wiadomo, każda historia ma swój początek, zatem i ta od czegoś musiała się zacząć. Pierwszym krokiem jakie poczynili bracia Błażusiakowie w dążeniu do celu, było otwarcie niewielkiej rodzinnej wytwórni, produkującej odzież roboczą na pierwotnie drobną skalę. Pierwsza produkcja odbywała się w domu prywatnym, który bracia wzięli w dzierżawę. Pierwotnie niewielkie przedsiębiorstwo zatrudniało zaledwie kilkoro ludzi. Pierwsze krawcowe, szyły odzież roboczą ręcznie, na zwykłych maszynach, a wyprodukowane ubrania „wychodziły” na rynek niemiecki (dopiero w późniejszym czasie zaczęto sprzedawać je również w Polsce). Niewątpliwie jednak produkcja domowa ruszyła pełną parą, a interes się rozwijał dlatego też podjęto kroki o zmianie lokalizacji i budowie większych zakładów produkcyjnych w Ochotnicy, Nowym Targu, a następnie w Jabłonce.

Zaczęto zatrudniać coraz więcej osób. Zwykłe maszyny zastąpiono automatami. Nowoczesny sprzęt przyśpieszył produkcję i sprawił, ze wykonywane produkty stały się jeszcze bardziej precyzyjne. Początkowo mało urozmaicony asortyment, znacznie się poszerzył. Rozbudowano ofertę i wzbogacano ją o kolejne wysokiej jakości produkty. Po wzbogaceniu asortymentu odzieży roboczej, przyszedł czas na pokrowce i akcesoria samochodowe a kolejno na produkcję butów roboczych. Nawiązano współpracę z firmami rentalowymi. Dziś firma Kegel-Błażusiak to prężnie działające przedsiębiorstwo z ponad 30-letnią tradycją, zatrudniające przeszło 300 wykwalifikowanych pracowników, w aż trzech nowoczesnych fabrykach.


              

 

 

Siła tkwi w ludziach


Bracia Błażusiakowie stworzyli przejrzystą, prężnie działającą strukturę która funkcjonuje w nienaganny sposób. System pracy, jaki został przez nich opracowany oparty jest przede wszystkim na wykwalifikowanym personelu, dobrej organizacji pracy oraz na komunikacji. Firma zatrudnia obecnie kilkuset profesjonalistów, z których każdy jest specjalistą w swojej dziedzinie oraz ma jasno nakreślone obowiązki. Przestrzega nałożonych na niego zasad i dokładnie wie za co jest odpowiedzialny. Każdy pracownik podpisuje się pod swoją pracą, dlatego też musi wykonywać ją rzetelnie i dokładnie gdyż zostanie z niej rozliczony. Każdy zatrudniony jest też odpowiednio wynagradzany za swoją pracę. Dzięki obopólnym korzyściom jakie płyną ze wzajemnej współpracy, pracownicy wiążą się z firmą całym sercem i utożsamiają się z nią. Wykonują swoje obowiązki z przyjemnością, dzięki czemu są bardzo wydajni, a produkty „wychodzące spod ich ręki” można śmiało określić mianem sztuki. Nie bez powodu wielu pracowników firmy jest związanych z Nami od samego początku, a ich staż pracy liczy niemalże tyle co istnienie samego przedsiębiorstwa. Sukces firmy Kegel- Błażusiak to także sukces jej pracowników.

 

              

 

 

Najnowsze technologie


Wyjątkowość Naszych produktów przy umiarkowanej cenie uzyskujemy dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych zarówno przy projektowaniu jak i podczas samej produkcji. Używamy dobrego i szybkiego sprzętu najnowszej generacji, który pozwala na szybkie i dokładne wykonywanie określonych czynności.

 

              

 

 

 

Wysoka jakość


Firma wytwarza najwyższej klasy produkty, cieszące się zasłużonym uznaniem w całej Europie. Wykorzystuje wyłącznie sprawdzone surowce, pochodzące od zaufanych dostawców europejskich i amerykańskich, a funkcjonalność oraz wysoką jakość naszych produktów potwierdzają liczne certyfikaty techniczne oraz gwarancje. Do produkcji używamy najlepszej jakości tkanin od cenionych producentów oraz najlepszej jakości nici. Każdy wykonany produkt przechodzi ponadto tzw. kontrolę jakości, co daje Nam pewność, że jest wykonany dokładnie i starannie, bez przeoczenia nawet najmniejszego szczegółu. Ponad 30-letnia obecność na rynku europejskim, a tym samym współpraca z partnerami z wielu różnych państw sprawia, że marka utożsamiana jest z produktami najwyższej jakości. Dzięki ścisłemu przestrzeganiu standardów jakościowych nieustannie poszerzamy grono odbiorców a liczba konsumentów, zadowolonych z produktów i usług Naszej firmy rośnie z roku na rok. Odwiedź również Naszą stronę firmową i dowiedz się więcej http://www.pokrowce.com.pl/strona_certyfikaty.html

 

                                                         

  

 

 

Asortyment


Wieloletnie doświadczenie pozwala nam tworzyć bardzo atrakcyjną ofertę. Jesteśmy nakierowani na potrzeby klienta, starając się sprostać jego wymaganiom. Szeroki asortyment obejmuje celowo kierowane kolekcje odzieży przeznaczonej dla konkretnych grup zawodowych, pokrowce i akcesoria samochodowe oraz buty robocze. Nasza firma oferuje również usługi hafciarskie oraz możliwość dostosowania ubrań do polityki wizualnej klienta. Wykonane na zamówienie ubrania stają się wizytówką firmy i pomagają kreować markę klienta. Nasze wyroby cechuje odporność na ścieranie, rozdarcie, rozciąganie. Charakteryzują się niemal 100% trwałością kolorów i co najważniejsze zachowują swoje właściwości nawet po wielokrotnym praniu. Chcemy by produkty były jak najbardziej dopasowane, dlatego też w Naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wachlarz dostępnych rozmiarów. Optymalne zapasy wyrobów, pozwalają na szybkie i terminowe realizowanie zamówień. Kupując produkty Kegel-Błażusiak, mogą być Państwo pewni również pełnej powtarzalności produktów.

 

           

 

 

Ciągły rozwój


Od lat dokładamy starań by nasze produkty były jak najwyższej jakości. Zaufało Nam wiele wielkich przedsiębiorstw. Wysoką jakość naszych produktów doceniają również małe i średnie przedsiębiorstwa. Współpracujemy z wieloma firmami i hurtowniami w Polsce i całej Europie, a sieć Naszych partnerów handlowych rośnie z roku na rok. Ciągle udoskonalamy Nasz asortyment, poszerzamy swoją ofertę i ulepszamy Nasz system Pracy - nieustannie się rozwijamy. Dzięki temu obecnie firma Kegel-Błażusiak jest niewątpliwie numerem jeden na rynkach całej Europy. Niech sukces Kegel-Błażusiak stanie się też Państwa sukcesem.


Kontynuuj Zakupy

Przymierz i odbierz produkt