Kategorie

Dobierz rozmiar

Pokrowiec na motocykl SILVER GARAGE, długość 240-265 cm

  • Pokrowiec na motocykl SILVER GARAGE, długość 240-265 cm
  • Pokrowiec na motocykl SILVER GARAGE, długość 240-265 cm

Producent: Kegel-Błażusiak pokrowce
Kod produktu: 5-4236-243-0210

Dostępność: w magazynie, wysyłka w 48h!
Ilość:
Cena:65.90zł brutto   109.90zł
53.58zł netto
Wysyłka:
Bezpłatny odbiór w sklepie fabrycznym Kegel-Błażusiak:
Przymierz i odbierz produkt

Produkty powiązane

59.90zł brutto   95.90zł
48.70zł netto


59.90zł brutto   99.90zł
48.70zł netto


65.90zł brutto   109.90zł
53.58zł netto


69.90zł brutto   119.90zł
56.83zł netto


59.90zł brutto   99.90zł
48.70zł netto


     

Przeciwsłoneczny i przeciwdeszczowy pokrowiec SILVER GARAGE -
- Ochrona całego motocykla zarówno w lecie jak i w zimie.


Wysokiej klasy pokrowiec SILVER GARAGE jest to produkt całoroczny, który skutecznie chroni cały motocykl przed niekorzystnym wpływem środowiska. W lecie skutecznie chroni przed nadmiernym nagrzewaniem od słońca oraz niszczącym jego działaniem, a wzimie przed przemakaniem i przymarzaniem. Wykonany został z innowacyjnego, mocnego, trwałego materiału metalizowanego, odpornego na większość promieni UV, oraz mającego właściwości termiczne. Motocykl zaparkowany w pełnym słońcu z założonym pokrowcem SILVER GARAGE, będzie chłodny tak jak byłby zaparkowany w cieniu. W zimie natomiast - przykryty pokrowcem SILVER GARAGE nie ochłodzi się aż tak szybko. Zimą pokrowiec ochroni motocykl również przed szronem, śniegiem, mrozem. Na jesieni, wiosną przed sokami z drzew, ptasimi odchodami, osadzającymi się pyłami. Pokrowiec jest przeciwdeszczowy, co świadczy o tym, że podczas deszczu motocykl pozostanie zupełnie suchy.

Pokrowiec SILVER GARAGE chroni także przed wżerami, blaknięciem, matowieniem i łuszczeniem się lakieru oraz elementów chromowanych. Chroni przed większością zarysowań. Wysokiej jakości materiał, z którego został wykonany jest z niezwykle trwały i mocny, zatem będzie służył przez wiele lat. Materiał składa się z trzech warstw: wewnętrzna warstwa to włókniny spunbond, środkowa to warstwa aluminium, a warstwa zewnętrzna to przeźroczysta folia zabezpieczająca. Materiał jest w pełni nieprzemakalny, w pełni szczelny. Ponadto wyposażony jest w osłoniete przed deszczem otwory wentylacyjne odprowadzające wilgoć spod pokrowca.

Pokrowiec SILVER GARAGE jest dobrze dopasowany, pewnie mocowany za pomocą tradycyjnego ściągacza z linką wokół całego motocykl, wykonany z mocnego i gładkiego od wewnętrznej strony materiału, dzięki czemu może być bezpiecznie używany nawet podczas porwistego wiatru. Łatwo się go zakłada i ściąga. Po złożeniu pokrowiec nie zajmuje dużo miejsca, przez co zawsze można wozić go ze sobą. Pokrowiec SILVER GARAGE ma kolor srebrny, który jest niezwykle praktyczny a zarazem świetnie się prezentuje.

Produkt firmy Kegel-Błażusiak, która jest wiodącym producentem i eksporterem w branży pokrowców samochodowych i odzieży roboczej. Produkowany w Polsce, głównie z polskich surowców z zachowaniem wszystkich standardów jakościowych Unii Europejskiej. Lata doświadczenia i coraz bardziej doskonały asortyment sprawia, że pokrowce tejże marki można określić mianem najlepszych w Polsce.

Instrukcja montażu: Pokrowiec założyć na czysty i suchy motocykl czarną stroną do wewnątrz. Następnie maksymalnie mocno zaciągnąć linkę ściągacza pokrowca i pewnie ją zawiązać. Pokrowiec zabrudzony od wewnętrznej strony nie powinien być używany.

Uwaga: Aby uniknąć uszkodzenia pokrowca przez gorące elementy silnika i układu wydechowego, nie zaleca się zakładania pokrowca bezpośrednio po wyłączeniu silnika. Pokrowiec może być założony na motocykl po częściowym ochłodzeniu rury wydechowej i innych elementów silnika do temperatury poniżej 100°C

 

Wymiar: 
Długość: 240-265cm 
Wysokość: 135cm 
Szerokość: 107cm

Pokrowiec produkowany jest w trzech rozmiarach, z czego dwa rozmiary proponujemy opcjonalnie na motocykle z zamontowanym centralnym kufrem bagażowym.

 

Materiał:
100% PP

 

Zalety produktu:
- Chroni cały pojazd przed niszczącym działaniem promienii UV
Odporny na promieniowanie słoneczne UV - wykonany z innowacyjnego materiału metalizowanego
- Zapobiega nagrzewaniu się pojazdu w lecie, dużemu ochłodzeniu w zimie
- Zapobiega osadzaniu się szronu, śniegu na karoserii
- Nie przymarza
- Chroni także przed wżerami, blaknięciem, matowieniem i łuszczeniem się lakieru oraz elementów chromowanych. 
- Chroni przed większością zarysowań
- Jest przeciwdeszczowy – chroni przed deszczem
- Chroni przed sokami z drzew, ptasimi odchodami i osadzającymi się pyłami.
- Produkt wielosezonowy, całoroczny - przystosowany zarówno do doraźnego jak i długotrwałego stosowania
- Dopasowany
- Mocno trzyma się pojazdu.
- Łatwy w montażu
- Łatwy do przechowania- nie zajmuje dużo miejsca

 

 

Reklamacja z tytułu rękojmi jest możliwa przez okres 2 lat od daty sprzedaży.

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji lub oczekuje na akceptację przez obsługę!

Napisz Recenzję


Przymierz i odbierz produkt