Kategorie

Dobierz rozmiar

Pokrowiec na samochód SUV, dł. 300-330 cm - SOLUX

  • Pokrowiec na samochód SUV, dł. 300-330 cm - SOLUX
  • Pokrowiec na samochód SUV, dł. 300-330 cm - SOLUX

Producent: Kegel-Błażusiak pokrowce
Kod produktu: 5-4519-243-0210

Dostępność: w magazynie, wysyłka w 48h!
Ilość:
Cena:109.90zł brutto   159.90zł
89.35zł netto
Wysyłka:
Bezpłatny odbiór w sklepie fabrycznym Kegel-Błażusiak:
Przymierz i odbierz produkt

Przeciwsłoneczny i przeciwszronowy pokrowiec SOLUX

Idealny produkt na słoneczne i gorące dni dla Ciebie i Twojego samochodu !

 

Z największą troską o Naszych klientów wprowadziliśmy do Naszej oferty całkiem nowy, innowacyjny produkt – wysokiej klasy półplandeki SOLUX, które ochronią samochód przede wszystkim przed szkodliwym wpływem promieni UV oraz przed nadmiernym nagrzewaniem od słońca. Półplandeki Solux są idealnym produktem na upalne, słoneczne dni. W zimie również pełnią funkcje ochronne gdyż zapobiegają osadzaniu się szronu i śniegu na dachu i szybach samochodu. Osłaniają klamki i zamki samochodu, chroniąc je przed zamarzaniem. Nie przymarzają do samochodu. Są wodoodporne, dlatego też skutecznie chronią pojazd również przed deszczem. Chronią także przed sokami z drzew, ptasimi odchodami i osadzającymi się pyłami. Półpladeki Solux zakrywają wszystkie szyby i dach samochodu a ponadto lusterka oraz klamki i zamki.

Półplandeki SOLUX wykonane są z innowacyjnego materiału metalizowanego. Wysokiej jakości materiał jest z niezwykle trwały i mocny. Samochód zaparkowany w pełnym słońcu i przykryty półplandeką SOLUX pozostanie w środku chłodny tak jak byłby zaparkowany w cieniu. To samo w zimie- samochód przykryty półplandeką SOLUX nie ochładza się tak szybko. Pokrowce mają kolor srebrny, który jest niezwykle praktyczny a zarazem świetnie się prezentuje. Produkt przystosowany zarówno do doraźnego jak i długotrwałego stosowania. Stworzone z myślą o właścicielach samochodów, którzy nie mają możliwości garażowania, pozostawiają dłużej swój samochód na powietrzu. 

Produkt bardzo łatwy i szybki w montażu. Wystarczy nałożyć pokrowiec na górną część pojazdu a następnie zakończone bezpiecznymi hakami elastyczne pętle pokrowca zahaczyć o odpowiednie części pojazdu (instrukcja montażu poniżej). Pokrowiec trzyma się mocno samochodu i nie przemieszcza się nawet podczas prwistego wiatru. Po złożeniu pokrowiec nie zajmuje dużo miejsca, przez co zawsze można wozić go ze sobą.

Produkt firmy Kegel-Błażusiak, która jest wiodącym producentem i eksporterem w branży pokrowców samochodowych i odzieży roboczej. Produkowany w Polsce, głównie z polskich surowców z zachowaniem wszystkich standardów jakościowych Unii Europejskiej. Lata doświadczenia i coraz bardziej doskonały asortyment sprawia, że pokrowce tejże marki można określić mianem najlepszych w Polsce.

Instrukcja montażu: Założyć pokrowiec na czysty i suchy samochód. Elastyczne pętle pokrowca, zakończone bezpiecznymi hakami, zahaczyć odpowiednio o felgi, dolną krawędź w środkowej części samochodu i o dolną krawędź tylnego zderzaka.
W przypadku felg o grubych ramionach, przełożyć pętlę haczykiem przez wybrane ramię felgi i zahaczyć o część pętli powyżej.

 

Materiał:
100% PP

 

Wymiar:
Długość: 300-330 cm
Wysokość: 85 cm

 

Zalety produktu:
- Chroni przed niszczącym działaniem promienii UV
- Wykonany z innowacyjnego materiału metalizowanego
- Zapobiega nagrzewaniu się pojazdu w lecie, dużemu ochłodzeniu w zimie
- Zapobiega osadzaniu się szronu i śniegu na dachu i szybach samochodu.
- Osłania klamki i zamki samochodu, chroniąc je przed zamarzaniem.
- Nie przymarza
- Jest wodoodporny – chroni przed deszczem
- Chroni przed sokami z drzew, ptasimi odchodami i osadzającymi się pyłami.
- Produkt wielosezonowy - przystosowany zarówno do doraźnego jak i długotrwałego stosowania
- Zakrywa wszystkie szyby i dach samochodu a ponadto lusterka oraz klamki i zamki.
- Mocno trzyma się pojazdu.
- Łatwy w montażu
- Łatwy do przechowania- nie zajmuje dużo miejsca

 

 

Reklamacja z tytułu rękojmi jest możliwa przez okres 2 lat od daty sprzedaży.

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji lub oczekuje na akceptację przez obsługę!

Napisz Recenzję


Przymierz i odbierz produkt