Kategorie

Dobierz rozmiar

Przeciwsłoneczna i przeciwszronowa osłona SUMMER DELIVERY VAN

  • Przeciwsłoneczna i przeciwszronowa osłona SUMMER DELIVERY VAN
  • Przeciwsłoneczna i przeciwszronowa osłona SUMMER DELIVERY VAN

Producent: Kegel-Błażusiak pokrowce
Kod produktu: 5-3311-243-0210

Kolor: srebrny
Dostępność: towar chwilowo niedostępny, napisz lub zadzwoń
Ilość:
Cena:25.90zł brutto
21.06zł netto
Wysyłka:
Bezpłatny odbiór w sklepie fabrycznym Kegel-Błażusiak:
Przymierz i odbierz produkt

Produkty powiązane

 

Idalena na słoneczne, gorące, letnie dni; spełniająca ważne funkcje w zimie !Osłona SUMMER DELIVERY VAN ochroni szybę zaparkowanego samochodu przed szkodliwym wpływem promieni UV oraz przed nadmiernym nagrzewaniem od słońca. W zimie również pełni funkcje ochronną gdyż zapobiega osadzaniu się na szybie szronu i śniegu. Nie przemaka i nie przymarza. Chroni szybę pojazdu przed deszczem, ptasimi odchodami, sokami z drzew, czy osadzającymi się pyłami. Osłona SUMMER DELIVERY VAN jest to letnio-zimowy odpowiednik naszej popularnej, dobrze sprzedającej się osłony Winter Delivery Van.

Osłona wykonana jest z innowacyjnego materiału metalizowanego. Wysokiej jakości materiał jest z niezwykle trwały i mocny. Samochód zaparkowany w pełnym słońcu z użyciem osłony SUMMER DELIVERY VAN pozostanie w środku zdecydowanie chłodnieszy. To samo w zimie- samochód przykryty osłoną nie ochładzi się aż tak szybko. Osłona ma kolor srebrny, który jest niezwykle praktyczny a zarazem świetnie się prezentuje. Produkt przystosowany zarówno do doraźnego jak i długotrwałego stosowania. Stworzony z myślą o właścicielach samochodów, którzy nie mają możliwości garażowania, pozostawiają dłużej swój samochód na powietrzu.

Osłona jest bardzo łatwa i szybka do zakładania i ściągania– montaż odbywa się poprzez przytrzaśnięcie przednimi drzwiami. Pokrowiec trzyma się mocno samochodu i nie przemieszcza się nawet podczas prwistego wiatru. Po złożeniu pokrowiec nie zajmuje dużo miejsca, przez co zawsze można wozić go ze sobą. Produkt firmy Kegel-Błażusiak, która jest wiodącym producentem i eksporterem w branży pokrowców samochodowych i odzieży roboczej. Produkowany w Polsce, głównie z polskich surowców z zachowaniem wszystkich standardów jakościowych Unii Europejskiej. Lata doświadczenia i coraz bardziej doskonały asortyment sprawia, że pokrowce tejże marki można określić mianem najlepszych w Polsce.

 

Materiał:
100% PPWymiar:
-rozmiar przedniej szyby samochodu na którą pasuj osłona : 90cm (wysokość ), 150cm-175cm (długość szyby)Zalety produktu:
- Chroni przed niszczącym działaniem promienii UV
- Wykonana z innowacyjnego materiału metalizowanego
- Zapobiega nagrzewaniu się pojazdu w lecie, dużemu ochłodzeniu w zimie
- Zapobiega osadzaniu się szronu i śniegu przedniej przedniej szybie
- Nie przymarza
- Chroni przed deszczem, sokami z drzew, ptasimi odchodami i osadzającymi się pyłami.
- Produkt wielosezonowy - przystosowany zarówno do doraźnego jak i długotrwałego stosowania
- Mocno trzyma się pojazdu.
- Łatwy w montażu
- Łatwy do przechowania- nie zajmuje dużo miejsca

 

 

Reklamacja z tytułu rękojmi jest możliwa przez okres 2 lat od daty sprzedaży.

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji lub oczekuje na akceptację przez obsługę!

Napisz Recenzję


Przymierz i odbierz produkt