Kategorie

Dobierz rozmiar

Zwroty 

Zgodnie z obowiązującymi przepisami klient sklepu Kegel24, ma prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży i zwrotu towaru bez podania przyczyny i ponoszenia kosztów. 

 

 

!!! PRZYJMUJEMY ZWROTY RÓWNIEŻ OD PRZEDSIĘBIORCÓW !!!

ODBYWA SIĘ TO NA TEJ SAMEJ ZASADZIE JAK W PRZYPADKU KENSUMENTÓW.

 

 

Jeżeli produkt nie spełnia Twoich oczekiwań masz prawo zwrócić go bez podania przyczyny do 14 dni, liczonych od dnia objęcia towaru. 

 

* W przypadku sprzedaży wysyłkowej


Możesz zwrócić towar, odsyłając go na podany w mailu zwrotnym do informacji o zwrocie adres. Wcześniej należy jednak wysłać stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 14 dni liczonych od dnia objęcia towaru w posiadanie lub poinformować nas o chęci zwrotu drogą mailową. Zwracany towar musi być w stanie niezmienionym- musi posiadać oryginalne opakowanie oraz nie może nosić żadnych znamion użytkowania. Towar powinien być zwrócony nie później niż w terminie 14 dni od dnia przesłania odstąpienia od umowy. Zwrócimy niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia, wszystkie dokonane przez Ciebie płatności (w tym koszty dostawy). 

 

Jeżeli zdecydujesz się na zwrot zakupionego towaru, postępuj według wskazówek:
*Wypełnij formularz odstąpienia od umowy dostępny poniżej (strona 1) i wyślij go do Nas pocztą elektroniczną na adres info@kegel24.pl. (Możesz poinformować nas o chęci dokonania zwrotu, wysyłając maila na podany adres, gdyż przesyłanie formularza nie jest rzeczą konieczną)
*Czekaj na mail zwrotny - po otrzymaniu informacji o chęci dokonanai zwrotu, prześlemy w odpowiedzi potwierdzenie otrzymania wiadomości i przyzwolenie do dalszych działań.
*Spakuj produkt/-y do zwrotu – możesz wykorzystać opakowanie, w którym otrzymałeś zamówienie. Do paczki dołącz wypełnione oświadczenie odstąpienia od umowy oraz dokument sprzedaży.
*Odeślij produkt/-y na wskazany w mailu zwrotnym adres.

Z dopiskiem : zwrot / www.kegel24.pl / zamówienie: ....


W ciągu kilku dni po otrzymaniu przez nas paczki/ produktów (wraz z dokumentem sprzedaży oraz wypełnionym formularzem) otrzymasz zwrot należności za produkt/-y w sposób, w jaki za nie zapłacono lub inny wybrany przez ciebie. Możliwości zwrotu nie podlegają towary nieprefabrykowane, wyprodukowane według specyfikacji Konsumenta (szczegóły w Regulaminie)


* W przypadku zamówień obsługiwanych przez konkretne sklepy fabryczne (Odbiór osobisty w sklepie fabrycznym Kegel-Błażusiak)


Zwrócić towar możesz tylko i wyłącznie w tym samym punkcie w którym dokonałeś zakupu/ odebrałeś towar. Możliwe jest zarówno osobiste dostarczenie towaru do sklepu jak i wysyłka na adres dokładnie tego sklepu, który obsługiwał Twoje zamówienie. Zanim dokonasz zwrotu poinformuj nas proszę o chęci zwrotu drogą mailową/ telefoniczną. Zwracany towar musi być w stanie niezmienionym- musi posiadać oryginalne opakowanie oraz nie może nosić żadnych znamion użytkowania. Towar powinien być zwrócony nie później niż w terminie 14 dni od dnia przesłania odstąpienia od umowy. Zwrócimy niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia, wszystkie dokonane przez Ciebie płatności.


UWAGA!!!

Wymiana towaru zakupionego przez Kegel24.pl - jest możliwa w określonych przypadkach.

Wymiana towaru zakupionego przez Kegel24.pl z odbiorem osobistym w punkcie odbioru osobistego (sklepy Trade lub PH), jest tylko dobrą wolą sprzedawcy.

Wymiana możliwa jest tylko w punkcie w którym towar został zakupiony.


 

 

Załączniki:

Formularz odstąpienia od umowy

Prawo odstąpienia od umowy


Kontynuuj Zakupy

Przymierz i odbierz produkt