Kategorie

Dobierz rozmiar

Zwroty 

Zgodnie z obowiązującymi przepisami klient sklepu Kegel24, ma prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży i zwrotu towaru bez podania przyczyny i ponoszenia kosztów. 

 

 

!!! PRZYJMUJEMY ZWROTY RÓWNIEŻ OD PRZEDSIĘBIORCÓW !!!

ODBYWA SIĘ TO NA TEJ SAMEJ ZASADZIE JAK W PRZYPADKU KENSUMENTÓW.

 

 

Jeżeli produkt nie spełnia Twoich oczekiwań masz prawo zwrócić go bez podania przyczyny do 30 dni, liczonych od dnia objęcia towaru. 

 

* W przypadku sprzedaży wysyłkowej


Możesz zwrócić towar, odsyłając go na podany w mailu zwrotnym do informacji o zwrocie adres. Wcześniej należy jednak wysłać stosowne oświadczenie na piśmie (wypełniony formularz odstąpienia od umowy) w terminie 30 dni liczonych od dnia objęcia towaru w posiadanie lub poinformować nas o chęci zwrotu drogą mailową. Wypełniony formularz również trzeba dołączyć do zwracanej paczki. Zwracany towar musi być w stanie niezmienionym- musi posiadać oryginalne opakowanie oraz nie może nosić żadnych znamion użytkowania. Towar powinien być zwrócony nie później niż w terminie 30 dni od dnia przesłania odstąpienia od umowy. Zwrócimy niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia, wszystkie dokonane przez Ciebie płatności (w tym koszty dostawy).  

 

*JEŻELI ZDECYDUJESZ SIĘ NA ZWROT ZAKUPIONEGO TOWARU, POSTĘPUJ WEDŁUG WSKAZÓWEK.  
   -Wypełnij formularz odstąpienia od umowy i wyślij go do nas pocztą elektroniczną na adres info@kegel24.pl. Opcjonalnie możesz poinformować nas o chęci dokonania zwrotu, wysyłając maila na podany adres. Formularz zwrotu jednak i tak będziesz musiał dołączyć do paczki.
   -Czekaj na mail zwrotny - po otrzymaniu informacji o chęci dokonania zwrotu, prześlemy w odpowiedzi potwierdzenie otrzymania wiadomości i przyzwolenie do dalszych działań. Potwierdzimy też adres, na który nalezy wysłac paczkę.
   -Spakuj produkt/-y do zwrotu – możesz wykorzystać opakowanie, w którym otrzymałeś zamówienie. DO PACZKI DOŁĄCZ FORMULARZ ZWROTU - do pobrania na dole. TO KONIECZNOŚĆ!!! ZWROTY BEZ FORMULARZA NIE BĘDĄ AKCEPTOWANE. OPISZ PACZKĘ IMIENIEM I NAZWISKIEM ORAZ NUMEREM ZAMOWIENIA z dopiskiem że to ZWROT.
   -Odeślij produkt/-y w wybrany sposób.
   -Prześlij paczkę i koniecznie OPISZ ją: zwrot/KEGEL24/imię-i-nazwisko-kupującego/numer-zamowienia
W ciągu kilku dni po otrzymaniu przez nas paczki/ produktów (wraz z dokumentem sprzedaży oraz wypełnionym formularzem) otrzymasz zwrot należności za produkt/-y w sposób, w jaki za nie zapłacono lub inny wybrany przez ciebie. Możliwości zwrotu nie podlegają towary nieprefabrykowane, wyprodukowane według specyfikacji Konsumenta.

JABŁONKA - pokrowce
Kegel-Błażusiak Magazyn
Agata Chowaniec
ul. Pogranicza 6
34-480 Jabłonka

 

NOWY TARG-odzież
Kegel-Błażusiak Magazyn
Barbara Jurkowska
ul. Składowa 26
34-400 Nowy Targ
tel. 182610868

 

W ciągu kilku dni po otrzymaniu przez nas paczki/ produktów (wraz z dokumentem sprzedaży oraz wypełnionym formularzem) otrzymasz zwrot należności za produkt/-y w sposób, w jaki za nie zapłacono lub inny wybrany przez ciebie. Możliwości zwrotu nie podlegają towary nieprefabrykowane, wyprodukowane według specyfikacji Konsumenta (szczegóły w Regulaminie)


* W przypadku zamówień obsługiwanych przez konkretne sklepy fabryczne (Odbiór osobisty w sklepie fabrycznym Kegel-Błażusiak)


Zwrócić towar możesz tylko i wyłącznie w tym samym punkcie w którym dokonałeś zakupu/ odebrałeś towar. Możliwe jest zarówno osobiste dostarczenie towaru do sklepu jak i wysyłka na adres dokładnie tego sklepu, który obsługiwał Twoje zamówienie. Zanim dokonasz zwrotu poinformuj nas proszę o chęci zwrotu drogą mailową/ telefoniczną. Zwracany towar musi być w stanie niezmienionym- musi posiadać oryginalne opakowanie oraz nie może nosić żadnych znamion użytkowania. Towar powinien być zwrócony nie później niż w terminie 30 dni od dnia zakupu towaru. Zwrócimy niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia, wszystkie dokonane przez Ciebie płatności.


UWAGA!!!

Wymiana towaru zakupionego przez Kegel24.pl - jest możliwa w określonych przypadkach.

Wymiana towaru zakupionego przez Kegel24.pl z odbiorem osobistym w punkcie odbioru osobistego (sklepy Trade lub PH), jest tylko dobrą wolą sprzedawcy.

Wymiana możliwa jest tylko w punkcie w którym towar został zakupiony.


 

 

Załączniki:

Formularz odstąpienia od umowy

Prawo odstąpienia od umowy


Kontynuuj Zakupy

Przymierz i odbierz produkt