Kategorie

Dobierz rozmiar

Zwroty i Reklamacje 

Zgodnie z obowiązującymi przepisami klient sklepu Kegel24, ma prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży i zwrotu towaru bez podania przyczyny i ponoszenia kosztów. Ma prawo również do reklamacji, jeżeli otrzymał wadliwy towar.

 

 

 

Zwroty


Jeżeli produkt nie spełnia Twoich oczekiwań masz prawo zwrócić go bez podania przyczyny do 14 dni, liczonych od dnia objęcia towaru. 

 

* W przypadku sprzedaży wysyłkowej


Możesz zwrócić towar, odsyłając go na podany poniżej adres. Wcześniej należy jednak wysłać stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 14 dni liczonych od dnia objęcia towaru w posiadanie lub poinformować nas o chęci zwrotu drogą mailową. Zwracany towar musi być w stanie niezmienionym- musi posiadać oryginalne opakowanie oraz nie może nosić żadnych znamion użytkowania. Towar powinien być zwrócony nie później niż w terminie 14 dni od dnia przesłania odstąpienia od umowy. Zwrócimy niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia, wszystkie dokonane przez Ciebie płatności (w tym koszty dostawy). 

 

Jeżeli zdecydujesz się na zwrot zakupionego towaru, postępuj według wskazówek:
*Wypełnij formularz odstąpienia od umowy dostępny poniżej (strona 1) i wyślij go do Nas pocztą elektroniczną na adres info@kegel24.pl. (Możesz poinformować nas o chęci dokonania zwrotu, wysyłając maila na podany adres, gdyż przesyłanie formularza nie jest rzeczą konieczną)
*Czekaj na mail zwrotny - po otrzymaniu informacji o chęci dokonanai zwrotu, prześlemy w odpowiedzi potwierdzenie otrzymania wiadomości i przyzwolenie do dalszych działań.
*Spakuj produkt/-y do zwrotu – możesz wykorzystać opakowanie, w którym otrzymałeś zamówienie. Do paczki dołącz wypełnione oświadczenie odstąpienia od umowy oraz dokument sprzedaży.
*Odeślij produkt/-y na wskazany w mailu zwrotnym adres.

Z dopiskiem : zwrot / www.kegel24.pl / zamówienie: ....


W ciągu kilku dni po otrzymaniu przez nas paczki/ produktów (wraz z dokumentem sprzedaży oraz wypełnionym formularzem) otrzymasz zwrot należności za produkt/-y w sposób, w jaki za nie zapłacono lub inny wybrany przez ciebie. Możliwości zwrotu nie podlegają towary nieprefabrykowane, wyprodukowane według specyfikacji Konsumenta (szczegóły w Regulaminie)


* W przypadku zamówień obsługiwanych przez konkretne sklepy fabryczne (Odbiór osobisty w sklepie fabrycznym Kegel-Błażusiak)


Zwrócić towar możesz tylko i wyłącznie w tym samym punkcie w którym dokonałeś zakupu/ odebrałeś towar. Możliwe jest zarówno osobiste dostarczenie towaru do sklepu jak i wysyłka na adres dokładnie tego sklepu, który obsługiwał Twoje zamówienie. Zanim dokonasz zwrotu poinformuj nas proszę o chęci zwrotu drogą mailową/ telefoniczną. Zwracany towar musi być w stanie niezmienionym- musi posiadać oryginalne opakowanie oraz nie może nosić żadnych znamion użytkowania. Towar powinien być zwrócony nie później niż w terminie 14 dni od dnia przesłania odstąpienia od umowy. Zwrócimy niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia, wszystkie dokonane przez Ciebie płatności.


UWAGA!!!

Wymiana towaru zakupionego przez Kegel24.pl z dostawą kurierską lub odbiorem w paczkomacie - nie jest możliwa.

Wymiana towaru zakupionego przez Kegel24.pl z odbiorem osobistym w punkcie odbioru osobistego (sklepy Trade lub PH), jest tylko dobrą wolą sprzedawcy.

Wymiana możliwa jest tylko w punkcie w którym towar został zakupiony.


 

 

Załączniki:

Formularz odstąpienia od umowy

Prawo odstąpienia od umowy
Gwarancje


Przedmiotem sprzedaży są produkty nowe, bez wad. W przypadku wystąpienia wad, ponosimy za nie pełną odpowiedzialność.

 

Obowiązek dostarczenia rzeczy bez wad

Sprzedawca oświadcza, że ciąży na nim ustawowy obowiązek dostarczenia produktu będącego przedmiotem zamówienia bez wad fizycznych lub prawnych. W wypadku gdy towar ma wadę, konsument może żądać obniżenia ceny albo odstąpienia od umowy sprzedaży, wymiany towaru na pozbawiony wad albo jego naprawy.

 

Tryb reklamacji

Sprzedawca odpowiada z tytułu rękojmi, jeżeli wada fizyczna zostanie stwierdzona przed upływem dwóch lat od wydania towaru konsumentowi. Roszczenie o usunięcie wady lub wymianę towaru na wolny od wad przedawnia się z upływem roku, lecz termin ten nie może zakończyć się przed upływem terminu określonego w zdaniu poprzednim. (Wiecej informacji w Regulaminie)

 

Jeżeli chcesz dokonać reklamacji, postępuj według następujących wskazówek:
*Napisz na adres mailowy info@kegel24.pl – dokładnie opisz wadę produktu; prześlij zdjęcia, na których wada jest wdoczna; zgłoś wysokość/rodzaj roszczenia
*Czekaj na mail zwrotny – niezwłocznie rozpatrzymy reklamację i skontaktujemy się z Tobą w ciągu 14 dni roboczych.
Jeżeli reklamacja zostanie rozpaczona pozytywnie poprosimy Cię o dokonanie następujących czynności:
*Spakuj wadliwy/e produkt/-y, a do paczki dołącz paragon/fakturę, potwierdzające zakup towaru.
*Prześlij paczkę na wskazany w mailu zwrotnym adres, lub czekaj na kuriera, którego wyślemy po 

Z dopiskiem : reklamacja / www.kegel24.pl / zamówienie: ....

Kontynuuj Zakupy

Przymierz i odbierz produkt